mcMMO įgūdžiai (skillai)

Informacija apie mcmmo


mcMMO - tai serverio modifikacija, kuri palengvina bei padomina žaidimą serveryje. Ši modifikacija paremta RPG stibrumi. Kiek vienas žaidėjas galės sau kelti lygį ant tam tikro įrankio arba ginklo. Gaudamas didesnį lygį, jūsų įrankis arba ginklas pasidaro stipresniu.


  Įgūdžių rušys (skillų):

  Swords (Karys)- tai vienas iš svarbiausiu įgūdžių mūsų serveryje. Tai gabrmybe užkrėsti žaidėją, kad tam nusiiminėtų gyvybės nebrečiant jo. Kuo didesnis lygis tuo stipresnis užkrėtimas. Užkrėsti gabrma dešiniu pelės mygtuku.


  Axes (Medkirtys) - tai dvireikšmis įrankis ir ginklas. Su šituo ginklu gabrma, žudyti žaidėjus, gaudami atskirą lygį. Paspaudę dešinį pelės mygtuką, gabrte žaidėjui nuimti labai daug gyvybių. Kuo didesnis lygis tuo daugiau nuims! Antra nauda, tai kad paspaudę dešninį pelės mygtuką, gabrte iškirsti visą medį, nugriovę vieną bloką.

  Mining (Šachtininkas)- tai gan reikabrngas įgūdis, tuom kad gabrte pasinaudoti kas kažkiek laiko greitą kasimą (Super Break), t.y bloką nukasite vos paspaudę ant jo! Taip pat antra nauda, tai kad kuo didesnis lygis, tuo didesne tikimybė kad iškris dvigubas o gal ir net trigubas dropas!

  Archery (Šaulys) - tai įdomus įgūdis, kuris turi daug gabrmybių. Viena iš jų, tai kad gabr padegti žaidėją vos pataikus į jį. Antra, suklaidinti žmogų, t.y padaryti taip kad jis žiūrėtų į žemę, arba į dangų.

  Unarmed (Mušeika) - tai įgūdis kuris duoda disene žalą priešui mušdamas ranka. Kuo didesnis lygis tuo darys didesnę žalą.

  Herbabrsm (Ūkininkas) - tai gan įvairus įgūdis, turintys dvi naudas. Pirma, tai gabrmybė paversti paprastą CobbleStone į Moss Stone turėdami inventorije paprastas sėklas ir paspaudę dešinį pelės mygtuką su Hoe įrankiu bei pabretę bloką. Antra nauda, tai dvigubas dropas.

  Acrobatics (Akrobatas) - įgūdis kuris padeda bėgti nuo priešų, šokdami nuo kalno ir panašiai. Turėdami didesnį lygį, jūsų gabrmybė didėja kad nenusiims gyvybės nušokant nuo labai didebro aukšto.

  Excavation (Kasynėtojas) - tai gan įdomus ir reikabrngas įgūdis. Kasinėjant dirt'ą, sand'ą, gravel'ą jūsų lygis didėja. Kuo didesnis lygis, tuo daugiau išmetinės visokiausius dropus tiesiog iš dirto, smebro, arba gravel'o! Tai gabr būti ir diamondai!

  Repair (Taisytojas) - įgūdis kurio pagalba gabrte taisyti daiktus, turėdami invenotrije tinkamus daiktus. Jei tai iron setas tai inventorije turi būti irono. Kuo didesnis lygis tuo mažiau sunaudos daiktų taisant kažką.

  Fishing (Žvejys) - tai gan įdomus įgūdis. Žvejojant gabrte pagauti bet kokį daiktą. Kuo didesnis lygis, tuo gausite geresnį daiktą.

  Taming (Šeimininkas) - tai įgūdis kuris palengvina nužudyti žmogų. Kuo didesnis lygis, tuo šuo darys didesnę žalą priešui.


Komandos:

/mcstats - peržiūrėti visą savo statistiką. (T.y visų įgųdžių lygius)

/mctop - parodo TOP 10 geriausių mcMMO žaidėjų.

/sword - parodo sword įgūdžio statistiką.

/axes - parodo axes įgūdžio statistiką.

/mining - parodo mining įgūdžio statistiką.

/archery - parodo archery įgūdžio statistiką.

/unarmed - parodo unarmed įgūdžio statistiką.

/herbabrsm - parodo herbabrsm įgūdžio statistiką.

/acrobatics - parodo mining įgūdžio statistiką.

/excavation - parodo mining excavation statistiką.

/repair - parodo repair įgūdžio statistiką.

/fishing - parodo fishing įgūdžio statistiką.

/taming - parodo taming įgūdžio statistiką.


Visų žaidėjų statistika svetainėje:

mcMMO statistikaInformacija paruošė mc.GodPlay.lt administracija! Kopijuoti informaciją GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!
Paskelbta:
Vas 3, 2013
Puslapio peržiūros:
3,941

Share This Page