RAID serverio paruošimas. Jūsų pageidavimai?

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Lie 8, 2014.

 • by Elliottpop, Lie 8, 2014 1:49 PM
 • Elliottpop
  Atsijungęs

  Elliottpop Administratorius
  Komandos personalas

  Joined:
  Bal 5, 2012
  Pranešimai:
  1,364
  Surinkę "Patinka":
  320
  ATKREIPKITE DĖMESĮ Į TEMOS DATĄ PRIEŠ RAŠYDAMI!
  Sveiki, kaip ir žadėjau padarysiu jūsų norimą WIPE, jei bus surinkta 20 teigiamų balsų, nors dalis iš jų buvo netikri, kadangi man nesunku buvo pažiūrėti pabalsavusiųjų registracijos datą. Bet kadangi jau taip yra, padarysiu jūsų norimą atnaujinimą. Tačiau perspėju, jog įvykus kokiems nesklandumams sekantis WIPE bus minimum po 30 dienų.

  Kaip supratau iš kalbų jūs norite:
  1. Uždrausti Strength potion vartojimą
  2. Uždrausti Anvil naudojimą
  3. Uždrausti Enderchest naudojimą
  4. Uždrausti /f perms komandą
  5. Anuliuoti MCMMO statistiką
  6. Pasunkinti MCMMO XP gavimą
  7. Leisti sprogimus vandenyje
  8. Gerą PVP areną
  9. Uždrausti FastBow (nežinau ar pavyks)
  10. Sutvarkyti ??? bugus


  Taigi, iki šio vakaro laukiu jūsų kitų pageidavimų, kurių nėra šiame sąraše. Atsiminkit visus nesklandumus serveryje, kad juos galėčiau iškart ištaisyti, nes vėliau bus per vėlu.
  Žinantys serveryje bugus, prašau pranešti apie juos man asmenine žinute.

  P.S jei šiandien nespėsiu visko padaryti, tuomet reikės laukti ilgiau nei 3 dienas, kadangi išvažiuoju prie jūros, tačiau neilgam. Iš karto perspėjau, kad nebūtų vėliau flood'o.
   
  #1 Elliottpop, Lie 8, 2014
  Paskutinis redagavimas: Spa 28, 2014
  ManTom0_0D tai mėgsta.
 • Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Lie 8, 2014.

 1. jonoinfrance
  Anvil gal palikt reiktų, nes pavydžiui žmonės kurie kelia axes negalės pasidaryti SHARP V axes ir t.t , o enderchestus tikrai išimt, bus idomiau raidint nes visuomet žinosi kad gausi loot'o. Padaryti didesni shop.
 2. Elliottpop
  Tai ir nereikia mums serveryje Sharpness 5-ktų :D
 3. Laikinas
  Padaryk kad vanduo sprogtu, nes bazes apsilieja su vandeniu ir neimanoma nuraidint.
  Elliottpop tai mėgsta.
 4. Kaksius
  taip, padaryk visus paminetus dalykus, padaryk, kad eitu sprogdinti per vandenuka, nes kai nebuna imanoma per vandeni nuraidinti nera idomu. ir gal padaryk kad max claimu butu galima det kokius 81 ar net maziau xd
 5. Pursuit
  Jesus christ, learn something new today (Laikinas, Kaksius) :


  Anvil palik, nes tikrai kas nors darys tuos šharp5 kirvius ;), Enderchestus išimk, patarčiau shop'e prideti kokiu sugarcan'u pardavinet nes tikrai būtų verta bent kažka su jais veikti ir pinigu užsidirbti, Anuliuoti galėtum mcmmo bet gal ir sunkiau padaryk bet ne per sunkiausiai. Bei tikrai išimk strII potus.

  Bei fastbow čyta sutvarkyk, bei padaryk normalia pvp arena kadangi senojoi buvo galima su fly išlysti. Apsaugok spawna nuo lavos ir vandens kadangi šitame mape išgriefino biškiuka.
  Albatrosas tai mėgsta.
 6. Kaksius
  Ko cia prakaituoji del to vandens? ka? neapsigynsi jau jeigu bus imanoma sprogdinti :D? Pgalvok kiek reiktu darbo ir tnt pragariaut tavo susiktas 3-gubas sienas to wandens. Nu zodziu nebejuokink gi neidomu su tuo vandeniu. jei nenori kad eitu nuraidint visus, tai eik i servus kur yra cprivate. Ir vapse raid servas ir yra tam kad raidint, o ne tam kad pasidaryt saugia daxuja baze ir vsio keltis mcstatsus. eik i economy serva jei nenori kad nuraidntu taves. taigi isvados tokios : reikia padaryt kad tnt ignoruotu ta susmirdusi vandeni. Pursia, nebekalbek, nes sudus kalbi visvien. neptinka raid eik is srw nieks nelaiko.
 7. Pursuit
  Lol, man atrodo, tik kad viskas turetu but kaip tu sakai, that's killing me.
 8. Sivle0
  tai kaip ir viskas tada, nereikia labai daug navarotu čia pridėt, o tai tikrai per šiandien nespėsi, būtų smagu jei jau vakare galėtume viską pradėt iš naujo. ;)
 9. Kaksius
  Prusit, to nori dauguma servo :))
 10. DogeZ99

  Prajuokino šitas video :DDD, jeigu nematai t.y. 1blockų vandens ir jis dar ta paminėjo. Ir antra pas jūsų yra 4-3blockų vandens. Reikia netik žiūrėti video, bet reikia ir klausytis. Beto išimkite str II pot, nebūtina, anvil palikit :). Ender chestą išimti :), sutvarkyti tokius būg'us kaip fastbow :))
 11. Pursuit
  Jeigu nešaudei tai tavo problemos kad nesupranti šito mechanizmo ;)
 12. Kaksius
  supranti kad ten dayt per sp? neveiks gp toki dalykai kvaliuk
 13. Pursuit
  Pas jus taip pat darem ir viskas veikia -.-
 14. DogeZ99
  Kad yra viena problema, kad pas mūs nebuvo vandens :). P.S. Nufilmuok protinguoli kaip per 3blockus vandens peršauti su tnt be jokio montažo :)
 15. Pursuit
 16. DogeZ99
  Pakartosiu kaip būkam žmogui jog per 3vandens blockus nepersprogdinsi durneli :)) Tad neknisk tu man proto , geriau aš gal žinau nors ir po didelios pertraukos mc pradėjau vėl žaisti.
 17. Albatrosas
  Kodel iskart sakaisi, kad tu geriau zinai nors pats paminejei, kad po ilgos petraukos zaidi? Nemanau, jog tu pazysti ta zmogu uztektinai sakydamas, kad geriau zinai. Tavo sakiniai labai nelogiski. :D
 18. Kaksius
  Albasliosai vel skiedi, neberasyk gi sakau, nes nesigauna tau bendraut su zmonem
 19. DogeZ99
  Oj deja, tu čia nelogiškas , dėl ko? O dėl to jog nors ir po pertraukos aš dar kažką žinau priešingai nei jis. Nes kiek matau jis jau senbuvis minecraft'e, bet dar vis tiki pasakomis.

Share This Page