RAID serverio paruošimas. Jūsų pageidavimai?

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Lie 8, 2014.

 • by Elliottpop, Lie 8, 2014 1:49 PM
 • Elliottpop
  Atsijungęs

  Elliottpop Administratorius
  Komandos personalas

  Joined:
  Bal 5, 2012
  Pranešimai:
  1,364
  Surinkę "Patinka":
  320
  ATKREIPKITE DĖMESĮ Į TEMOS DATĄ PRIEŠ RAŠYDAMI!
  Sveiki, kaip ir žadėjau padarysiu jūsų norimą WIPE, jei bus surinkta 20 teigiamų balsų, nors dalis iš jų buvo netikri, kadangi man nesunku buvo pažiūrėti pabalsavusiųjų registracijos datą. Bet kadangi jau taip yra, padarysiu jūsų norimą atnaujinimą. Tačiau perspėju, jog įvykus kokiems nesklandumams sekantis WIPE bus minimum po 30 dienų.

  Kaip supratau iš kalbų jūs norite:
  1. Uždrausti Strength potion vartojimą
  2. Uždrausti Anvil naudojimą
  3. Uždrausti Enderchest naudojimą
  4. Uždrausti /f perms komandą
  5. Anuliuoti MCMMO statistiką
  6. Pasunkinti MCMMO XP gavimą
  7. Leisti sprogimus vandenyje
  8. Gerą PVP areną
  9. Uždrausti FastBow (nežinau ar pavyks)
  10. Sutvarkyti ??? bugus


  Taigi, iki šio vakaro laukiu jūsų kitų pageidavimų, kurių nėra šiame sąraše. Atsiminkit visus nesklandumus serveryje, kad juos galėčiau iškart ištaisyti, nes vėliau bus per vėlu.
  Žinantys serveryje bugus, prašau pranešti apie juos man asmenine žinute.

  P.S jei šiandien nespėsiu visko padaryti, tuomet reikės laukti ilgiau nei 3 dienas, kadangi išvažiuoju prie jūros, tačiau neilgam. Iš karto perspėjau, kad nebūtų vėliau flood'o.
   
  #1 Elliottpop, Lie 8, 2014
  Paskutinis redagavimas: Spa 28, 2014
  ManTom0_0D tai mėgsta.
 • Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Lie 8, 2014.

 1. derffred21
  sake kazkas ,kad bus client kuriame bus neimanoma hack pajunkt
 2. ayabobaya
  Sveikas hooliganai. labai prašau perskaityk.

  Pirma dėl buggų, būtinai sutvarkyk cactusu dupinimo buggą (tik maldauju neišimk ar nesumažink jų kainos dėl to buggo, kiti žmonės norės daryti huge cactus farm, tarp jų ir aš, jei nežinai kaip sutvarkyt į pm)

  Toliau įdėk mcmmo 1.5.0.1 snapshot, nes senesnės versijos turi mining bugą kas yra blogai.

  1. Pasunkinti MCMMO XP gavimą
  2. Leisti sprogimus vandenyje
  Dėl 1, nesutinku, bus ganėtinai neįdomu žaisti jei turėsim acrobatics ~ 24 axes ~ 40 ir manysim kad čia op statusai, kituose serveriuo atvirkščiai net palengvinta, tačiau čia būtų gerai padaryti default.

  Dėl 2... jei tai bus, aš nežaisiu. Dings visas įdomumas, kam reikės daryti trenchus, defense, jei galėsi iš 4 hitų išnešti obsidiana? Juk jopapa čia raid, ne survival, kas per žaidėjai jei verkia dėl vandens ir nežino apie hybrid/curve cannonus? Tik siūlyčiau lava flow uždrausti, dėl regen sienų, nes šitos biški OP.

  Toliau norėčiau milestone + random rewardų iš vote, kad būtų serveryje creeper spawneriai ir pnš, žodžiu orentuokis į užsienio serverius.

  TIEMS KAS VERKIA DĖL VANDENS - Kaip vienas žmogus pasakė, neapraidinamos bazės nėra, tik kuo daugiau gynybos lemia kiek tnt tau reikės išnaudoti juos apraidinant.. Na.. o jei jums įdomu žaisti serveryje kur pasistatai paprasta cannona ir šaudai kiaurai viska su 4 tnt .. eikit į vanila :)
 3. Elliottpop
  MCMMO bus pasunkintas, kadangi nenoriu, kad per vieną dieną visi jau turėtų 100 Swords lygį ir panašiai, nes po to 3 dieną jie turės 500 lygį ir žaisti bus jau nebeįdomu, kadangi viską turėsi. Serveryje orientuojamasi į sunkų žaidimą, jog būtų ilgiau žaidžiamas bei WIPE rėčiau daromas.

  Dėl vandens, aš kaip nežaidžiantis minecraft'o nežinau būdų apeiti vandens apsaugą be tam tikrų serverio papildinių. Gal norėtum forume sukurti pamoką/video kaip galima apvogti apipiltą vandeniu bazę arba apstatyta obsidianu? Būtų visiems naudinga ir tuomet aš neleisčiau sprogimų vandenyje.
 4. 2rex
 5. ayabobaya
  Obsidian tai niekaip neapeisi, įdėt čia jau reikės obbybreaker, tačiau vandeni galima apeiti su labai lengvai pastatomu cannonų, žmogus viršui įkėlė tutoriala. Tad jei bus išjungta vandens apsauga bus neįdomu, o jei jį įjungta, bus bent šioks toks tikslas statyti gynybas, kad raidintojas turėtu paplušėti :)
 6. BaDVipeR
  Tai Strength potion bus uzdrausta o kiti potion ne. Jei kiti potion leidziami tai ir Strength potion turetu buti leidziamas. O tai kas dabar su anvil. Kam netinka? Kaip be anvil sujunkti sarvus ar pervadint daikta????
 7. Chalker
  Strength potion tiesiog neduoda jokių papildomų galimybių ir nuo jo pvp pasidaro neįdomus, nes tiesiog miršti iš keliu hitu
 8. Arminas1234
  valio raid servas bus atydarytas aciu eliotop
 9. Chalker
  kelintais metais?
  Maklaudas tai mėgsta.
 10. Laikinas
  ooo rimtas kentas visa kalba parase.
 11. Elliottpop
  Pažiūrėkite, kada buvo ši tema sukurta... Dabar bus kiek kitaip. Sąraše išbraukiau tai, ko nekeisiu.
 12. Barmeniukas
  Tai elli grc junk raid srw jau ziema netoli :D
 13. Albatrosas
  Vandens sprogimas visgi turi buti, kad neitu pasidaryti nesunaikinamos bazes, nes tokiu atveju dingtu visas idomumas.
  Fishypoo and LtuAdvo like this.
 14. Barmeniukas
  seniau taip ir budavo :D visi uzpildavo ir huj neina nuimt bazes nera to zaidimo rizikos karu .. Bet aisku as viska nuraidindavau :p
 15. LtuAdvo
  Maklaudai, "Lopeta,nevykeli" matau tik viena ir tai yra tu. :)
  Maklaudas, Fishypoo and Albatrosas like this.
 16. Fishypoo
  Kuris nevykelis yra, tai tik tu :)
 17. Barmeniukas
  Vaix , kuris bijo prarast itemus ir tiek ir nenori kad issimtu vandens :D. Yra tie budai poweri numest ir uzclaimint bet stipraus fc to nepadarysi raid moku tikrai gali nesijaudint ;)
 18. Barmeniukas
  Matos kad nesi mates gerai suforumuotos bazes su vandeniu ;)
 19. ayabobaya
  Nu kokios neišsprogdinamos bazės.. Albatrosai nusišneki. Taigi yra hybrid cannoną, pastatai tnt ir viršuj sanda tnt įlenda į sanda ir prasprogdini vandeni.. jomajo nusišnekat..

Share This Page