Svarbu! SCAM ALERT

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė nogalosa, Bir 21, 2016.

• by nogalosa, Bir 21, 2016 5:07 PM
  • nogalosa
    Atsijungęs

nogalosa Administratorius
    Komandos personalas Developer

Surinkę "Patinka":
    31
    Sveiki,
    noriu pranešti apie siautėjantį siaubą, kuris pasirašydamas mano nicku siuntinėja laiškus GODPLAY žaidėjams, dėl kažkokio tai ale konkurso, kuriuo metu galima laimėti administratorių.
    Nesiimkite jokių veiksmų - nesiųskite jokių pinigų bei laiškų pateiktais duomenimis! Tai apgaulė!

Sumanusis Martynas M. (EVP3410001461031) (iš IP: 78.60.66.76) (LR v.i. įstatymo 14str. 3 dal.) pasirašęs mano slapyvardžiu išsiuntinėjo GP tinklapyje užsiregistravusiems nariams asmenines žinutes dėl vykdomo konkurso siekiant pasipelnyti.
    GP administratoriai niekada neprašys Jūsų siųsti pinigus privačiai, taip pat neprašys Jūsų slaptažodžių.
    Labai prašau, tiesiog ignoruokite šią žinutę.
    Ir palinkėkit man greičiau pasveikti, nes sunkiai sergu :(.

• Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė nogalosa, Bir 21, 2016.

1. Mariusir
    ble jau galvojau ka cia prisisvaigot
  2. mobakila
    Išsiunkinekit žinute kuri sakytu, kad čia scamas. O šeip jusų forumai atrodo labai nesaugūs, nes net kaip administratorius atrodo tas apsišaukelis.
  3. zero10
    Nenustebčiau jai ir tkr tokie admin rinkimai būtų :D
  4. TheDomis
    Noreciau pranesti apie creative siauba siandien pardavineja zmogus tipo speed pagaliukus uz 5 pinigelius ir as ji nupirkau ir miriau o kai atsiradau man visi daiktai isliko bet su tuo pagaliuku ir negaliu jo ismesti arba pereiti i kita langeli savininkai padekite man mano nickas herobrinelolas prasau padekite nes creative mano megstamiausias minigame
  5. Carollaa
    *Myliu mc.GodPlay.lt* jau išsiunčiau visas savo santaupas
  6. DemonRed
    Tai kam imi tas nesamones dabar... Reikia isjungti intika [Lektuvo rezimas] ir ismesti ta stick. ir poto ijungti vel ta intika bet ziurint kaip greitas esi.
  7. RichardOff
    Dabar pagalvojus gi galėtumėt forumo rangą "Administratorius" sukurti kurį rodytų prie profilio ir problema būtų išspręsta.
  8. dylan299

Share This Page