Svarbu! Serverio problemos, paslaugos, taškai

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

• by Elliottpop, Sau 23, 2016 4:11 PM
  • Elliottpop
    Atsijungęs

Elliottpop Administratorius
    Komandos personalas

Surinkę "Patinka":
    320
    DĖMESIO! Pranešti apie savo praradimą galite iki 2016-01-29 19:00 valandos. Po šio laiko tema yra uždaroma!
    Sveiki mielieji minecraft žaidėjai, turime jums pranešti, kad penktadienį-šeštadienį, visi serveriai buvo išjungti, dingo kai kurios statistikos, paslaugos ir taškai, kaip matote svetainės duomenys sugrįžo į praeitį. Turbūt jūsų domintų priežastis viso šito įvykio. Per mūsų specifinę klaidą ir įvyko visas šitas reikalas. Niekas mūsų nenulaužė, nenulaužia ir nenulauš. Kitą kartą žadame atidžiau sekti serverio problemas bei daryti kasdieninį backupą. O dabar kviečiu visus nukentėjusius žaidėjus, parašyti į komentarus, ką jie prarado, žinoma su viena sąlyga.

Jeigu tai GODPLAY XP
    Parašykite laiką ir datą, kaip įmanoma tiksliau, kada matėte savo taškus vietoje bei savo nicką.

Jeigu tai PASLAUGOS
    Parašykite laiką ir datą, kada buvo paslauga užsakyta bei savo nicką.

Jeigu tai MANO.GODPLAY.LT balansas

Parašykite laiką ir datą, kada pildėt savo balansą, būdą (SMS ar kitais būdais) ir savo nicką.

Jeigu tai RINKINUKAI (pirkti iš GODPLAY XP)
    Parašykite laiką ir datą, kada pirkote rinkinuką, serverį, kuriame pirkote ir nicką.

Jeigu tai STATISTIKA Annihilation serveryje

Parašykite laiką ir datą, kada matėt savo statistiką vietoje ir savo nicką.

Jeigu tai STATISTIKA kituose serveriuose
    Apgailestaujame, tačiau to atstatyti niekaip negalime. Puiki proga pradėti viską iš naujo :)

Jeigu tai BANAS
    Džiaukitės!

Pranešę apie tam tikrą dingimą, jūsų taškai, paslaugos, rinkinukai, balansai ar statistikos bus patikrintos ir grąžintos 24 val bėgyje.

Atsiprašome už nepatogumus ir iš anksto dėkojame už jūsų supratingumą!

#1 Elliottpop, Sau 23, 2016
    Paskutinis redagavimas: Sau 28, 2016
    Liudas and TheLietuvis like this.
  • Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

1. DAVID
    Ir tau laba diena . Mano nick'as DAVID112, paslauga buvo užsakyta lygtais 2016.01.01-03 dienomis .
    Pradingo cs:mc vip+
  2. Pikta.zuikute
    Annihilation serveryje buvau užsisakius šuolininką 2016-01-19 17:46h kuris pradingo. Nick'as - Pikta_Zuikute
  3. mcmaster
    Nick'as mcmaster .
    Pirkau vip'a ant annihilation per mano.godplay sistemą prieš 3 ar 4 dienas (2016.01.19/20 į vakarą 18h-20h).
    Serveryje rodo,kad turiu 0 taškų visą laiką nuo jūsų to serverio atnaujinimo,tad manau reiktų atsižvelgti į šia problemą. Bet per mano.godplay sistemą rodė ~9k taškų kažkur prieš savaitę (2016.01.13).
    Praradau 'alchemist','pyro','enchanter','transporter','warrior'.'scout','archer','miner' kit'us annihilation serveryje. (Greičiausiai ir statistiką,nes užrakinti visi kit'ai kuriuos reikia gauti su ja... (scout,miner,archer.))
    Prieš tą vip'o pirkimą buvo 9.45eur,jeigu neduosit vip'o,tai nors eurus duokit :rolleyes:
  4. DAVID
    Nick: DAVID112
    Kas pradingo?: Vip+jau gavau, bet pradingo ant cs:Mc rankai ir ratio . Rankas buvo : SILVER ELITE MASTER,o ratio apie 235.124
  5. dylan299
    GODPLAY XP:
    dar mačiau 17 dieną
    turėjau ~60000
    RINKINUKAI:
    esu pirkęs tik pyro, nepamenu kada.

IGN: dylan299

EDIT:

čia matosi, kaip dar turėjau "pyro" rinkinuką:

čia matosi, kad dar turėjau 56,6k: [​IMG]
  6. Ashlucard
    Nick: Ashlucard
    Dingo: GP XP ~ 300 000| Annihilation kit'ai (turėjau nusipirkęs visus) | Annihilation statistika | Visi BaseBuilder rinkinukai | BaseBuilder VIP (uždėtas tavo) |
    Paskutinį kart matyti: 2016-01-18
    Liudas tai mėgsta.
  7. Elliottpop
    Grąžinta. Papildytas galiojimas, tarsi užsakei šiandien :)
    Grąžinta. Papildytas galiojimas, tarsi užsakei šiandien :)
    GODPLAY XP kiekis?
  8. Demon
    O, tai dėl CsMC ginklų skinų ? vėl pernaujo reikės raktus pirkti, kad atrakinčiau ? (plius dar Klanas uz 2 raktus pirktas ) ??
  9. dylan299
    ~60000
  10. DAVID
    o tai cs:mc ginklu skinu grąžinsit? Ir dar rank'us?>
  11. Elliottpop
    VISOS PASLAUGOS GRĄŽINTOS, BUVO PRATĘSTAS BEI PAPILDYTAS GALIOJIMAS.

VISI KITI KAS NEGAVO PASLAUGŲ, VADINASI JŲ GALIOJIMAS NATŪRALIAI PASIBAIGĖ!
  12. zero10
    Dingo godplay taškai 50 k vakar man rods dar ziurėjau kiek yra ir neseniai uzsakytas skyflag VIP dingo tai norėciau viska susigrazinti
  13. DominykasHD
    Vardas žaidime: DominykasHD.
    Kuriame serveryje dingo?: Annihilation.
    Kas Jums dingo?: 1. Man iš seniau buvo dingę apie 17 K XP taškų. Paskutinį kartą mačiau taškus 2016 m. Sausio 18 dieną apie 19:30, nes tuo metu rašiau administratoriui, kad dingo taškai. 2. mano.godplay.lt sąskaitoje buvo 1 euras 10 centų, jie taipogi nėra grąžinti. 3. Dingo Pyro, Transporter, Scout, Miner, Warrior, Archer kit'ai annihilation serveryje. 4. Dingo rinkinukas Annihilation serveryje - Šuolininkas.
  14. TheLietuvis
    Sveiki, man ir mano draugei dingo daug taškų bei rankų. Mūsų nick yra TheLietuvis ir Emo04. Per Creative dingo mums abiems 7 rankai. Tai buvo prieš 2 dienas. Taipogi aš praradau 13k Godplay XP, o draugė prarado 8k. Praradom Godplay XP paslaugas, abu užsisakinėjom 3000Godplay XP, bet taip jų ir negavom.
  15. HLOZSiukas
    turejau apie 15k god play xp turejau pyro archer kitus bet nebepamenu kada pirkau
  16. XxSharKxX
    Sveiki. taigi kas man dingo tai yra 17,4k godplay xp | annihilation vip | annihilation kit'as "miner" |
    Ir dar pastebejau jog mano userio forume irgi neliko tai per nauja teko registruotis :/

IGN Serveryje: XxSharKxX
  17. ignas123456789
    laba diena, man dingo 21,3 godplay xp. ir dar man dingo pinigai as sakaitoje tureijau nusipirkes 2.00 p.labai prasau grazinti aciu :)... as vaidnuosi ignas123456789 per serveri.
  18. LoneWolf
    Nick: LoneWolf707
    2016/01/07 ~14.30 dingo annihilation statistika ir taskai ta pacia diena daugiau nei 700 k
    Visus turejau nusipirkes visus kitu's ir rinkinuka suolininkas (pirktas pavasari 2015)
  19. EpicMaster
    Nick: _EpicMaster_
    Nebėra: ~150000 GodPlay taškų / Annihilation Kitų : Pyro, Berserker, Archer
    Paskutinį Kartą Taškus Mačiau: 2016-Sausio 20 dieną ~21:00

Share This Page