Svarbu! Serverio problemos, paslaugos, taškai

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

• by Elliottpop, Sau 23, 2016 4:11 PM
  • Elliottpop
    Atsijungęs

Elliottpop Administratorius
    Komandos personalas

Surinkę "Patinka":
    320
    DĖMESIO! Pranešti apie savo praradimą galite iki 2016-01-29 19:00 valandos. Po šio laiko tema yra uždaroma!
    Sveiki mielieji minecraft žaidėjai, turime jums pranešti, kad penktadienį-šeštadienį, visi serveriai buvo išjungti, dingo kai kurios statistikos, paslaugos ir taškai, kaip matote svetainės duomenys sugrįžo į praeitį. Turbūt jūsų domintų priežastis viso šito įvykio. Per mūsų specifinę klaidą ir įvyko visas šitas reikalas. Niekas mūsų nenulaužė, nenulaužia ir nenulauš. Kitą kartą žadame atidžiau sekti serverio problemas bei daryti kasdieninį backupą. O dabar kviečiu visus nukentėjusius žaidėjus, parašyti į komentarus, ką jie prarado, žinoma su viena sąlyga.

Jeigu tai GODPLAY XP
    Parašykite laiką ir datą, kaip įmanoma tiksliau, kada matėte savo taškus vietoje bei savo nicką.

Jeigu tai PASLAUGOS
    Parašykite laiką ir datą, kada buvo paslauga užsakyta bei savo nicką.

Jeigu tai MANO.GODPLAY.LT balansas

Parašykite laiką ir datą, kada pildėt savo balansą, būdą (SMS ar kitais būdais) ir savo nicką.

Jeigu tai RINKINUKAI (pirkti iš GODPLAY XP)
    Parašykite laiką ir datą, kada pirkote rinkinuką, serverį, kuriame pirkote ir nicką.

Jeigu tai STATISTIKA Annihilation serveryje

Parašykite laiką ir datą, kada matėt savo statistiką vietoje ir savo nicką.

Jeigu tai STATISTIKA kituose serveriuose
    Apgailestaujame, tačiau to atstatyti niekaip negalime. Puiki proga pradėti viską iš naujo :)

Jeigu tai BANAS
    Džiaukitės!

Pranešę apie tam tikrą dingimą, jūsų taškai, paslaugos, rinkinukai, balansai ar statistikos bus patikrintos ir grąžintos 24 val bėgyje.

Atsiprašome už nepatogumus ir iš anksto dėkojame už jūsų supratingumą!

#1 Elliottpop, Sau 23, 2016
    Paskutinis redagavimas: Sau 28, 2016
    Liudas and TheLietuvis like this.
  • Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

1. Lukas13762
    Nick'as Lukas13762
    Praradau 15000GP XP (Tai buvo prieš 3d), Annihilation SuperVip, buvo užsakytas 2016-01-15, statybininko kit'a ir warrior, scout, archer, miner ir enchanter. Mano.godplay.lt praradau 1.66eur.
    Viskas buvo annihilation serveryje.
  2. Elliottpop
    Grąžinta 94916 GODPLAY XP. Tačiau tavo Šuolilinko galiojimo laikas baigėsi 2016-01-15 dieną.
    Taip tai yra neįmanoma. Šie taškai buvo surinkti tikriausiai per kokį bugą, serverio klaidą. Tad neprivalau jų grąžinti.
  3. LoneWolf
    Sie taskai buvo surinkti per kitpvp,anni kai vasara duodavo 2x nakti..
  4. Elliottpop
    O man atrodo jie buvo surinkti, tada kai SurvivalGames dvigubino taškus.
  5. LoneWolf
    Ne.. per vasara cia viskas su 2x nakti.. paskaiciuok kitpvp 12 k killu po 25 tasku duoda uz kiekviena + godplay naktis..
  6. dylan299d
    vistiek tie killai buvo surinkti naudojant čytus
  7. LoneWolf
    ane
  8. dylan299d

17 sekundė
  9. LoneWolf
    Ir? ten buvo ideta anticheat kai idejo tai nieks ten nezaide max 5 zmoniu.. po keleta savaiciu ta anti nuime,nes kiekvienas ten zaidzia su hax.
  10. dylan299d
    geras atmazas "kiekvienas ten zaidzia su hax"
  11. mcmaster
    Kokia proga man kit'ų negražinot? :) Pyro,enchanter,transporter,alchemist.
  12. LoneWolf
    Priciom atmazas? pats nueik ir paziurek..
  13. dylan299d
    tu su savo pasiteisinimu vaidini, kad esi nekaltas.
  14. LoneWolf
    Pox vps man taves ir daugiau cia nerasyk nes cia tema skirta serverio problemoms.
  15. kaspa10
    Nick-kaspa10
    Aš turėjau 5555 GP XP
    XP buvo 1 diena prieš pradedama naujint Godplay serverį ir kai atnaujino jau XP nebebuvo.
  16. kaangazioglu
    Nick kaangazioglu
    Turejau 20000 godplay xp jie dingo 2015 12 20 Annihalation rinkinuka- suolininkas
    Kits: Miner Archer Scout
    Kitai dingo 2016 01 20
  17. Faisal
    turejau +17000 tasku ir kelis skin ant counter-mc 2015-05-04_11.22.55.png ir kelis kit (scout, warrior, pyro)
  18. Elliottpop
    Taškai grąžinti. Kada pirkai kit'us annihilatione?
  19. Kommander38
    nick: Kommander38
    turejau 4000gp xp ir anihilation vipas pastebejau kad nebera 2016 sausio-19
  20. kaangazioglu
    Nick-kaangazioglu
    Dingo 20000 godplay xp jie dingo 2015 12 10 Annihalation rinkinuka- suolininkas
    Kits: Miner Archer Scout
    Kitai dingo 2016 01 20

Share This Page