Svarbu! Serverio problemos, paslaugos, taškai

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

• by Elliottpop, Sau 23, 2016 4:11 PM
  • Elliottpop
    Atsijungęs

Elliottpop Administratorius
    Komandos personalas

Surinkę "Patinka":
    320
    DĖMESIO! Pranešti apie savo praradimą galite iki 2016-01-29 19:00 valandos. Po šio laiko tema yra uždaroma!
    Sveiki mielieji minecraft žaidėjai, turime jums pranešti, kad penktadienį-šeštadienį, visi serveriai buvo išjungti, dingo kai kurios statistikos, paslaugos ir taškai, kaip matote svetainės duomenys sugrįžo į praeitį. Turbūt jūsų domintų priežastis viso šito įvykio. Per mūsų specifinę klaidą ir įvyko visas šitas reikalas. Niekas mūsų nenulaužė, nenulaužia ir nenulauš. Kitą kartą žadame atidžiau sekti serverio problemas bei daryti kasdieninį backupą. O dabar kviečiu visus nukentėjusius žaidėjus, parašyti į komentarus, ką jie prarado, žinoma su viena sąlyga.

Jeigu tai GODPLAY XP
    Parašykite laiką ir datą, kaip įmanoma tiksliau, kada matėte savo taškus vietoje bei savo nicką.

Jeigu tai PASLAUGOS
    Parašykite laiką ir datą, kada buvo paslauga užsakyta bei savo nicką.

Jeigu tai MANO.GODPLAY.LT balansas

Parašykite laiką ir datą, kada pildėt savo balansą, būdą (SMS ar kitais būdais) ir savo nicką.

Jeigu tai RINKINUKAI (pirkti iš GODPLAY XP)
    Parašykite laiką ir datą, kada pirkote rinkinuką, serverį, kuriame pirkote ir nicką.

Jeigu tai STATISTIKA Annihilation serveryje

Parašykite laiką ir datą, kada matėt savo statistiką vietoje ir savo nicką.

Jeigu tai STATISTIKA kituose serveriuose
    Apgailestaujame, tačiau to atstatyti niekaip negalime. Puiki proga pradėti viską iš naujo :)

Jeigu tai BANAS
    Džiaukitės!

Pranešę apie tam tikrą dingimą, jūsų taškai, paslaugos, rinkinukai, balansai ar statistikos bus patikrintos ir grąžintos 24 val bėgyje.

Atsiprašome už nepatogumus ir iš anksto dėkojame už jūsų supratingumą!

#1 Elliottpop, Sau 23, 2016
    Paskutinis redagavimas: Sau 28, 2016
    Liudas and TheLietuvis like this.
  • Categories: Uncategorized

Komentarų (-ai)

Diskusiją forume 'Serverio ir svetainės naujienos' sukūrė Elliottpop, Sau 23, 2016.

1. Elliottpop
    Jeigu VIP pasibaigė sausio 19-ą dieną, vadinasi jo galiojimas baigėsi. Dėl taškų, prašau nurodyti kada ir kur paskutinį kartą matėt savo taškus?
    Prašiau parašyti, kada matei paskutinį kartą taškus, o ne kada jie dingo. Taip pat kitai, prašau nurodyti datą, kada pirkai juos.
  2. LoneWolf
  3. kaangazioglu
    Nick- kaangazioglu
    Paskutini karta gp taskus maciau 2015 11 15
    Kitus-Neprisimenu :D
  4. AsJustinas
    Sveiki, mano vardas zaidime: iNiekoRimto, turejau virs 3000 tasku, bet pries keleta dienu prisijunges nebeturejau XP ir nebeturejau sekancio rango (Murininkas lygtais) ant Creative.

Paskutini karta viska turejas maciau mazdaug 2015 metais lapkricio-gruodzio menesi.
  5. Elliottpop
    15-ą dieną tu turėjai 1484 GODPLAY XP.
    GODPLAY XP grąžinti.
  6. emilasp

Nickas: emilasp
    Nebėra 19000 godplay xp Data: 2016/01/18 ~18:00 H

Patikslinkite serverį, kuriame tikrinote.

Tikrinau kit-pvp serveryje
  7. Faisal
    pyro-vasara (2015) scout atsirakinau (man atrd 2015 pavasario pabaigoje)
  8. the beglyz
    mano nick krakis. turejau kazkur apie 3100 godplay xp. juos maciau kazkur 2015 12 22 tik gaila mc nefotkinu... dar turejau pyro kit ant anni ir dar gal iseina ant creative atkurti rank?
  9. Wolves2210
    Man dingo viskas xp Creative rankup[architektas] dingo iš skywars xp [Viskas dingo iš visu games]Maloniai Wolves2210
  10. Mariusir
    Wolves2210 apgailestauju bet kaip sakoma saukstai po pietu :DD
  11. Tymer
    kodel kai as vakar vakare nupirkau ant skywars supervip jis man neusidejo???
  12. LoneWolf
    Parasyk eliui i skp godplay.lt arba i AZ..
  13. Tymer
    galite duoti savininko skype?
  14. Tymer
    o tas skype ten su deimantu?
  15. Tymer
    o ten jo skype su deimanto paveiksliuku?
  16. Tymer
    nes man ismete 4 skype
  17. LoneWolf
    Teip.
  18. MaCe
    Nick MaCe2 dingo svip Wisi kitai isskyrus assasin ir alchemist. Paskutini karta taskus maciau 2016 Sausio 7 Diena. Turejau apie 40k godplay tasku
  19. may001
    Nick: may001
    nebera ~50000 GP tasku / Annihilation Kitu: Visu . + Rinkinuku : Jojikas, Statybininkas

Paskutini Karta taskus maciau: 2016/01/05 ~13:00

Share This Page